Skip Ribbon Commands Skip to main content

Ken Ishiwata

Aktualita
"Hudba je vrcholnou formou umění. A také nejvznesenějším projevem. Představuje zachycené, krystalizované a zabalené lidské emoce...které jsou následně předávány druhým."

Ken Ishiwata

 

Ken Ishiwata je patrně nejvlivnější osobností současného odvětví high-end audio techniky Jelikož je obecně uznáván pro svůj pozoruhodný talent v oblasti koncepčních návrhů strhující zvukové reprodukce, jeho názory a pohledy jsou dychtivě publikovány světovým hi-fi tiskem - a lačně konzumovány milovníky hudby po celém světě.

Již přes 30 let spojuje svou lásku k hudbě s koncepčním vývojářským přístupem k tvorbě bezkonkurenčních, vysoce kvalitních audio produktů.

Ken Ishiwata podrobně zkoumá všechny nově navržené přístroje Marantz. Tyto přístroje odcházejí do světa teprve pro jeho schválení, aby si ostatní milovníci hudby mohli vychutnat své zážitky.

Objevování chráněnců

Občas se objeví přístroj, který vnímá jako "model s vyšším potenciálem". Poté začne "optimalizovat svého chráněnce". Znamená to více, než prostou výměnu hlavních součástí za dražší; tento postup obnáší pečlivý výběr a citlivé kombinování, testování, poslech a znovu testování. Hledání definitivní kombinace. Jeho slovy: "Všichni hráči musejí pochopit svou roli a být schopni ji vykonávat stejně, jako u jakékoli jiné hudební produkce. Nic více. Nic méně." Dosažením harmonické jednoty se zrodí nový přístroj KI Signature.

Některé slavné historické produkty KI.

CD-17 Ki

CD-63II Ki

PM-14MKII 17-Ki

PM-17 Ki

PM-66 Ki

PM-7001 Ki

SA-7001 Ki