Skip Ribbon Commands Skip to main content

Rozhovor s Kenem

VIII 18, 2010

Ken Išiwata ze společnosti Marantz předvádí její produkty řady Premium KI Pearl, zcela novou řadu KI Pearl Lite a 15 dalších řad ve firmě Zouch Audio (z města Ashby de la Zouch, Leicestershire) během pátku 27. a soboty 28. srpna.

Bude příležitost k poslechu špičkové hi-fi techniky, k setkání s lidmi ze společnosti Marantz, Zouch a z časopisu Hi-Fi World, a ochutnat šampaňské s pohoštěním! Tato exkluzivní akce je přístupná pro 30 osob každý den, a to pouze na pozvání.

Chcete-li se zúčastnit, obraťte se na Mika Stathama z firmy Zouch Audio (e-mail: mike@zouchaudio.co.uk nebo volejte na tel. č. +44(0)1530 414128, Skype: end_of_the_skype_highlighting); pozvánky budou vydávány způsobem kdo dříve přijde, je dříve uspokojen).

Pokud však zjistíte, že akce je zcela obsazená, časopis Hi-Fi World nabídne pěti šťastným čtenářům denně příležitost zúčastnit se! A jeden z těchto pěti bude mít možnost na závěr akce povečeřet s Kenem Išiwatou a s ostatními. Pokud chcete mít šanci vyhrát, stačí zaslat pohlednici s vaším jménem, telefonním číslem nebo e-mailovou adresou s označením "An Audience with Ken" (audience s Kenem) do časopisu Hi-Fi World na naší obvyklou adresu. Zřetelně také vyznačte den, který byste se chtěli zúčastnit (např. pátek nebo sobota).

Vítězové budou vylosování z klobouku a uvědoměni do 20. srpna, poté bude další losování o účast na večeři. Úplná adresa společnosti Zouch Audio je následující: Zouch Audio Ltd., The Old Coach House, Off South Street, Ashby de la Zouch, Leicestershire LE65 1BQ. Bude to opravdu bomba; těšíme se na vás!