Skip Ribbon Commands Skip to main content

Bezplatný upgrade AirPlay bude k dispozici pouze po omezenu dobu.

X 04, 2011

Od nyní až do konce tohoto roku (31/12/2011) budou moci stávající  i noví uživatelé našich přístrojů podporujících rozšíření technologií AirPlay získat upgrade AirPlay bezplatně.

Tento upgrade umožňuje streaming hudebních knihoven aplikace iTunes z počítače, jakož i přímo ze zařízení iPad, iPhone nebo iPod touch do více přístrojů Marantz AirPlay kompatibilních s technologií AirPlay. 

Zatímco nedávno uvedené AV receivery s podporou připojení k síti jsou technologií AirPlay vybaveny již přímo z výroby, stávající produkty lze touto technologií rozšířit. Vybrané modely zahrnují síťový CD receiver Melody Media (M-CR603), síťový audio přehrávač NA7004, jakož i AV receiver SR7005 a AV předzesilovač AV7005. Více informaci o způsobu upgradu těchto přístrojů naleznete na webových stránkách www.airplay.marantz.eu. 

Abychom na naše produkty AirPlay více upozornili, vytvořili jsme na našich domovských webových stránkách novou kategorii produktů: AirPlay. Zde snadno naleznete veškeré produkty vybavené vestavěnou technologií AirPlay nebo umožňující bezplatný upgrade na tuto technologii: Chcete-li tuto produktovou kategorii zobrazit, klepnětesem: