Skip Ribbon Commands Skip to main content

AVForum testuje univerzální přehrávač UD5007!

I 22, 2013
V případě, že jste se rozhodli koupit BD přehrávač, nemohli jste své rozhodnutí učinit ve vhodnější dobu. Na trhu je doslova záplava přístrojů, ovšem pokud jsou vaše nároky přeci jen poněkud vyšší a polička plná SACD a DVD/Audio disků, nemusí být volba právě snadná.

Co byste řekli na možnost vlastnit legendární zvukovou kvalitu Marantz v mimořádně výhodném Blu-ray přehrávači? Řekli byste „Ano!“a výsledkem by byl 3D kompatibilní UD5007. Nejenže dokáže reprodukovat všechny jemné detaily CD a SACD disků, jeho fantastická kvalita obrazu při přehrávání Blu-ray disků je podepřená BD Live a DLNA certifikací. Zaposlouchat se můžete do posledních hudebních alb včetně těch komprimovaných nejnovějšími kodeky(FLAC HD) a videi staženými z internetu, navíc získáte přístup do Youtube Leanback a Netflix. Videostreaming podporuje přehrávání DivX plus HD a garantuje přehrávání DivX(.avi, .divx) a DivX Plus(.mkv). Jedním z hlavních důvodů, proč dosahuje tento přehrávač tak vysoké kvality výstupních signálů je jeho mimořádně solidní konstrukce. Velmi rychlý a tichý šuplík pro vkládání disků je centrálně umístěný a plně stíněný. Dále je zařízení vybaveno pevnou skříní s velkými nožkami a pasivním chlazením bez použití ventilátoru. Jako završení těchto fines pak konstrukce fyzicky odděluje čtveřici základních částí přístroje, mechaniku, napájecí část, část zpracování signálu a displej. 


Scores

Build quality 
Connectivity video/audio 
Picture quality SD inc. video processing 
Picture quality HD inc. video processing 
Audio quality HD (inc. onboard decoders) 
Audio quality DVD (inc. on board decoders) 
Networking 
Ease of use (inc. speed/responsiveness) 
Value for money 
Overall 

Kompletní znění testu v originále najdete zde: http://www.avforums.com/reviews/Marantz-UD5007-Universal-3D-SACD-DVD-CD-Blu-ray-Player-Review_468/Review.html