Skip Ribbon Commands Skip to main content

EISA 2013-14: NA-11S1!

VIII 12, 2013

Asociace EISA povyšuje NA-11S1 na Nejlepší Digitální audiopřehrávač pro rok 2013-14: Marantz slaví šedesátiny ve velkém stylu!

Eindhoven, 15. srpna 2013: Marantz, přední světový výrobce vyspělých audio/video zařízení slaví kulatých 60let oddanosti hudbě, a při té příležitosti je mu ctí přijmout nejprestižnější ocenění EISA 2013 pro svůj referenční model streameru a převodníku NA-11S1. Tento model přináší zcela nová měřítka kvality reprodukce pro dnešní velice náročné posluchače, a to na základě kombinace mimořádných zvukových možností, vyspělého streamování a mnoha variantami digitálního propojení, to vše v balení konstruovaném za účelem co nejsnazší obsluhy, široké flexibility a nekompromisního zvuku. Marantz tedy může slavit své kulaté výročí opravdu více než zaslouženě.

Evropská asociace pro obraz a zvuk, EISA, je unikátní sdružení více než 50 odborných Evropských časopisů zabývajících se spotřební elektronikou. Každoročně jsou oceněny nové produkty, které kombinují nejvyspělejší technologie, nejžádanější funkce, dokonalý design a nejlépe promyšlenou ergonomii v kontextu výkon/cena.

Vyjádření EISA k oceněnému Maratz SA-11S1:

Pokud jsou síťové audio výrobky doposud konstruovány především s důrazem na pohodlí spíše než na zvukovou kvalitu, pak model Marantz NA-11S1 představuje významný zlom na cestě jejich vývoje. Nejenže nabízí A i B USB konektor-pro iZařízení, flashové paměti případně při připojení k PC/Mac, je také vybaven ethernetovým portem pro přístup do domácí sítě a NAS serverům, čímž se stává fantastickou výstupní branou audio dat z vašich úložišť. Přístroj podporuje přenos DSD přes USB, a přirozeně také Airplay a DLNA certifikaci, streamovat je tedy možné i bezdrátově. Zpracování je samozřejmě naprosto dokonalé a jeho zvukový projev nelze označit jinak, než jako aristokratický.

Marantz NA-11S1 je bez jakýchkoli zbytečných debat streamer „par excellence“!