Skip Ribbon Commands Skip to main content

Společnost Marantz představuje první produkty na světě kompatibilní s technologií AirPlay

X 08, 2010

Společnost Marantz uvedla čtyři přístroje podporující streaming hudby pomocí technologie Apple AirPlay

Uznávaný výrobce audio a video elektroniky, společnost Marantz, představila čtyři produkty s podporou streamingu hudby pomocí technologie Apple AirPlay prostřednictvím funkčního rozšíření. Čtveřice síťových audio/video přístrojů jako první na světě podporuje technologii AirPlay. Tato funkce uživatelům dovoluje provádět snadný streaming hudby ze sbírky v aplikaci iTunes do přístrojů Marantz pouhým klepnutím prstem. Tyto produkty budou dostupné v listopadu prostřednictvím webových stránek Marantz s volitelným upgradem firmwaru za cenu 49 EUR.

Přístroje Marantz podporující technologii AirPlay zahrnují SR7005 A/V Receiver, AV7005 A/V předzesilovač, NA7004 síťový audio přehrávač/tune a síťový CD receiverMelody Media (M-CR603)

 

Můžete přenášet hudbu z aplikace iTunes v počítači PC nebo Mac do sítí domácí zábavy.

Díky osazení přístrojů Marantz technologií AirPlay mohou uživatelé nyní aplikaci iTunes otevřít zcela novým zážitkům a užívat nejen možnosti přenosu hudby aplikace iTunes v počítači PC nebo Mac do domácí sítě, ale také přistupovat k informacím o interpretovi, grafice alb a zobrazovat uplynulý a zbývající hrací čas. Opatření přístrojů Marantz podporou technologie AirPlay bylo možné díky aplikaci vyspělých síťových technologií. Technologie AirPlay byla dříve k dispozici jen u produktů, ke kterým patří například Apple AirPort Express.

 

Ken Išiwata, velvyslanec značky Marantz, k tomu uvádí: "Společnost Marantz stála vždy v popředí přehrávání jakýchkoli médií nabitých hudbou, ať se již jednalo o monofonní LP desky, stereofonní LP desky, disky CD nebo SACD. Životní styl a potřeby lidí se však změnily. Používání přístrojů iPod a iPhone je v dnešní době velmi populární a stále roste. Proto je pro společnost Marantz zcela přirozené opatřit naše přístroje podporou technologie AirPlay a jsme silně přesvědčeni, že tento způsob poslechu hudby přiblíží značku Marantz lidem. Technologie AirPlay používá bezeztrátový formát společnosti Apple, který umožňuje vysoce kvalitní přehrávání hudby na systémech Marantz. Technologie AirPlay rozšiřuje zážitky z poslechu obsahu o další obrovský rozměr, což je možné díky vztahu společnosti Marantz s celou řadou partnerů zabývajících se streamingem. Naši spotřebitelé, jakož i cenní maloobchodní prodejci, se vždy spoléhali na značku Marantz pro její nejvyspělejší inovace a přední technologie, které posouvají zkušenosti domácí zábavy o stupeň výše a poskytují kreativní řešení zajišťující nejlepší požitky a flexibilitu".

 

VÍCE INFORMACÍ O TECHNOLOGII AIRPLAY NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

http://www.apple.com/itunes/airplay/