Skip Ribbon Commands Skip to main content

Eisa ocenění pro stereo sestavu Marantz PM8005 a SA8005

VIII 24, 2014
Eindhoven, srpen 2014: Marantz, přední světový producent vyspělých audiozařízení s radostí oznamuje zisk ocenění EISA pro Nejlepší stereo systém pro rok 2014, konkrétně pro modely stereo zesilovače PM8005 a přehrávače SACD/USB-DAC SA8005

Eindhoven, srpen 2014: Marantz, přední světový producent vyspělých audiozařízení s radostí oznamuje zisk ocenění EISA pro Nejlepší stereo systém pro rok 2014, konkrétně pro modely stereo zesilovače PM8005 a přehrávače SACD/USB-DAC SA8005. Oba přístroje v sobě zahrnují ty nejlepší poznatky a technologie převzaté z nejvyšších modelových řad High-end komponentů značky.

Celé znění prohlášení EISA poroty.

Oceněný Marantz SA8005 je potvrzením, že i klasické stereo komponenty mohou spojovat více vlastností v jediném chassis. Nejenže vdechne nový život vašim založeným CD diskům, ale především svým souborem digitálních vstupů, včetně USB-DAC, vytvoří nekompromisní hudební systém s PC. Ideálním partnerem tohoto přehrávače je integrovaný zesilovač PM8005, který díky výkonu 70W/8 Ohm a například MM phono vstupu dále rozšiřuje možnosti tohoto systému. Přesný a na detail bohatý zvuk této sestavy je více než reminiscencí dřívějších nepoměrně dražších Premium sestav-mimořádného mixu výkonu a hodnoty.

Evropská asociace pro obraz a zvuk (EISA) je unikátním sdružením více než 50 specializovaných časopisů z téměř 20 ti Evropských zemí. Každoročně oceňuje nové produkty s nejlepší ergonomií, technologiemi, přínosem a poměrem výkon/cena.

Asociace EISA zdůrazňuje totální oddanost společnosti Marantz zvukovému projevu svých přístrojů. Soustavným vylepšováním svého stereo sortimentu skládá poklonu hudebníkům, jejichž hudbu se snaží reprodukovat tak, jak byla nahrána. Výsledkem je absolutně sladěná kombinace, která nejenže zprostředkuje zemětřasný zvuk, ale současně nabízí i delikátní detail a díky USB-DAC i skutečně široké možnosti.

Dříve uvedený Marantz NA-8005 síťový přehrávač a DAC je pak dokonalým partnerem této EISA oceněné sestavy, přičemž dokáže reprodukovat dnešní formáty s dokonalým nadhledem, a to i včetně zdrojů z počítačového světa, streamingu, internetových rádií a vašich smartphonů.