Skip Ribbon Commands Skip to main content

Společnost Marantz uvádí svou první aplikaci

IX 04, 2010

Společnost Marantz oznamuje nástup aplikace Wizz App pro telefony iPhone a přehrávače iPod Touch.

Společnost Marantz přichází s aplikací Wizz App pro telefon iPhone a přehrávač iPod Touch a umisťuje tak ovládání svého špičkového síťového AV receiveru SR7005 a síťového předzesilovače AV7005 na dotekové obrazovky Apple

Aplikace Wizz App Marantz přenáší ovládání funkčně nabitého síťového AV receiveru Marantz SR7005, jakož i síťového předzesilovače AV7005 do dlaní majitelů přístrojů iPhone a iPod Touch. Elegantně navržené uživatelské rozhraní (GUI) umožňuje ve spojení s intuitivním rozložením skvostný komfort ovládání přístrojů Marantz přes domácí síť.

Aplikace je dodávána předinstalovaná a připravená k použití. Hlavní funkce zahrnují: zapínání/vypínání napájení hlavní zóny; zvyšování/snižování hlasitosti; aktivace/deaktivace vypínání zvukového výstupu; přepínání vstupů; ovládání tuneru; volba režimů prostorového zvuku; ovládání nabídky pomocí kurzoru; a základní ovládání zóny 2 a 3. Aplikace se vyznačuje nejrychlejšími reakčními časy ve své třídě. Obousměrná zpětná vazba s modelem AV/SR7005 umožňuje dosažení extrémně rychlých stavových hlášení o různých funkcích, například hlasitosti, vybraném zdroji a režimu prostorového zvuku.

Aplikace Wizz App dále umožňuje ovládání zdrojových zařízení připojených přes síť/rozhraní USB. Ovládací prvky přehrávání připojených počítačů a síťových disků (NAS), například výběr souborů, zastavení a spuštění přehrávání, jsou přístupné prostřednictvím aplikace a uživatelé mohou ze svých přístrojů iPhone/iPod Touch rychle procházet internetové rozhlasové stanice. Aplikace Wizz App umožňuje dokonce i rychlé procházení hudebních knihoven uložených v počítači/síťovém disku (NAS) a výběr hudby podle interpreta, alba, žánru, apod. Definitivního pohodlí a vzhledu aplikace Wizz App je dosaženo zobrazením grafiky "právě přehrávaného" alba. Aplikace Wizz App také otevírá cestu k ovládání dalších přístrojů Marantz z telefonu iPhone a přehrávače iPod Touch, například přehrávačů disků Blu-ray a CD přehrávačů, připojených k modelu AV/SR7005 přes systém vzdálené sběrnice D-Bus Marantz.

Aplikace Wizz App je v září 2010 zdarma k dispozici ke stažení z obchodu App Store společnosti Apple. Aplikace bude ve výchozím stavu kompatibilní s předzesilovačem AV7005/AV receiverem SR7005 (po aktualizaci softwaru naplánované na konce září), k dispozici bude také demonstrační režim. Seznam zařízení kompatibilních s aplikací Wizz App bude brzy rozšířen o další produkty Marantz.

http://itunes.apple.com/us/app/wizz-app/id388917986?mt=8